Piątek 29/08/2014 · Imieniny obchodzą: Sabina, Beata, Jan
KMP Dąbrowa Górnicza
| dodane: 16.10.2009 g.11:08 | drukuj

Noworodek w sortowni śmieci

W czwartek po południu dąbrowscy policjanci zostali powiadomieni przez pracowników sortowni odpadów komunalnych przy ul. Głównej o odnalezieniu przez nich zwłok noworodka. Wszystko wskazuje na to, że ciało chłopczyka znajdowało się w jednym z kontenerów na śmieci, które przywożone są do opróżnienia na wysypisko z terenu Dąbrowy Górniczej, ale i miast ościennych. Sekcja zwłok da odpowiedź na pytanie, czy obrażenia głowy dziecka powstały przed, czy już po śmierci.

Policjanci poszukują matki noworodka i osób mających związek z tą sprawą. Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia w tej samej sortowni doszło prawie równy rok temu 28.10.2008r, kiedy to wrzucone do śmieci zwłoki chłopczyka ujawnione zostały również w trakcie segregowania odpadów. W tej sprawie mimo umorzenia śledztwa w dalszym ciągu prowadzone są czynności operacyjne, a w przypadku uzyskania informacji o sprawcy śledztwo zostanie niezwłocznie podjęte do dalszego prowadzenia.

Jesteś osobą wrażliwą na sprawy publiczne, obejrzałeś ciekawą wystawa, byłeś na ciekawym koncercie, sztuce teatralnej, zawodach sportowych lub innej imprezie, posiadasz ciekawe fotografie, zbiory, kolekcje i chcesz się podzielić tym z innymi - my postaramy się to opublikować. Napisz do nas